SQEEK KNÍK KNÍK SQEEK KVÍK SQEEK!

Seznam Anime II

20. srpna 2007 v 16:39 | Rausek |  Anime, manga apod.
Tak je tu druhá část mého seznamu, a co se týká sérií, tak i polední. Sice ještě jedna přibude, ale ta se bude týkat pouze filmů mimo série (především Ghibliovek ~_^).

Naruto

Japonsky: Naruto *
Kanji: ナルト
Anglicky: Naruto
Typ: série
Počet epizod: 135+85 (220)
Nacházíme se v jedné z vesnic ninjů, ve Skryté Listové. Před dvanácti lety byla napadena devítiocasím liščím démonem Kyuubim. Tehdejší Hokage - v pořadí čtvrtý (nejsilnější ninja ve vesnici) použil veškerou svou sílu, aby jej zastavil a zapečetil jej do právě narozeného chlapce, přičemž přišel o život. V současnosti sledujeme osud právě zmíněného chlapce Naruta, jehož kvůli démonovi v těle (o kterém on sám ani ostatní děti z vesnice neví) jej dospělí ignorovali a přehlíželi. Nastupuje tedy na dlouhou cestu za svým snem - získat uznání ostatních a titul pátého Hokage.
Navzdory tomu jak banálně příběh po prvním přečtení působí, je ve skutečnosti do hloubky propracovaný. Hlavních postav tu není málo a většině se důkladně podíváme do minulosti (čímž se ukáže, že nejen Naruto měl nelehké dětství). Po 135 se ale celková hloubka příběhu vytrácí a nastupují fillery, všem, kteří si tedy nechtějí na Naruta zkazit názor, doporučuji po 135 dílu přestat.

Naruto - Záchrana Sněžné princezny

Japonsky: Naruto - Dai Katsugeki!!
_________Yuki Hime Shinobu Houjou Datte Bayo!
Kanji: ナルト 大活劇!雪姫忍法帖だってばよ!!
Anglicky: Naruto - To the rescue of the Snow Princess! *
Typ: film
Počet epizod: -
Kakashiho tým má ochránit slavnou herečku na cestě na sever. Ona se ale na sever za žádnou cenu jet nechce. Proč? Co tak hrozného jí na severu čeká?
Zatímco seriál staví především na propracovaném příběhu, ve filmu celkem logicky chybí. Z filmu tedy dělá pouze jakýsi rozsáhlejší filler (i když jeden z těch koukatelných)

Naruto - Iluze ruin podsvětí

Japonsky: Naruto-Dai Gekitotsu! Maboroshi no Chitei Iseki Datte ba yo!
Kanji: ナルト 大激突!幻の地底遺跡だってばよ!
Anglicky: Naruto - The Great Clash!
________ The Phantom Ruins in the Depths of the Earth !*
Typ: film
Počet epizod: -
Jistý Pan Haido ovládající s pomocí kamene moci napřirozené schopnosti se pokouší dobýt svět a založit Utopii - svět bez válek a násilí, kterému by vládl. Narutovi ani zbytku týmu (Kakashi, Sakura, Shikamaru) se to ale moc nezdá.
Tenhle film má o trochu chabější příběh než ten předchozí. Na druhou stranu má zase lépe propracované souboje. U mě to ale rozhodně není něco, an co bych se musel podívat znovu.

Naruto - Vzpoura zvířat Půlměsíčního ostrova

Japonsky: Naruto - Dai Koufun! Mikazuki-jimano Ani Panic Datte ba yo!
Kanji: ナルト 大興奮!みかづき島のアニマル騒動だってばよ!
Anglicky: Naruto - Large Interest Stirred Up! Cresent *
Typ: film
Počet epizod: -
Naruto, Kakashi, Sakura a Lee dostali úkol chránit prince, který se vrací zpět do Měsíční země ze své cesty kolem světa. Ten si sice koupí celý cirkus, doma na ně ale čeká chtiví strýček, který se za pomoci ninjů pokusil o převrat. Zvířata z cirkusu ráda pomůžou...
Tak tohle by ste opravdu vidět nechtěli. Hned na první pohled se mi něco nezdálo - všechny postavy jsou opoznání buclatější a roztomilejší, barvy jsou volené tak, že to vypadá jako by to vybarvilo zářivýma pastelkama malé děcko, příběh jde s tím vším ruku v ruce aneb další oběť komerce. Proti tomuhle jsou fillery rajská hudba.

Naruto, Kronika hurikánu

Japonsky: Naruto Shippuuden *
Kanji: ナルト 疾風
Anglicky: Naruto, Hurricane Chronicles
Typ: série
Počet epizod: 25 + ?
Naruto se po dvou a půl letech tréninku vrací zpět do rodné vesnice. Co všechno se asi změnilo?
Po utrpení v podobě fillerů se opět vracíme rovnýma nohama do příběhu. Huráá! Teď už jenom vymyslet, jak vydržet ten týden čekání na další díl...

Tajemná Ceres

Japonsky: Ayashi no Ceres *
Kanji: 妖しのセレス
Anglicky: Ceres, Celestial Legend
Typ: série
Počet epizod: 24
Kdysi dávno sestoupila víla z nebes, aby se vykoupala v jezírku. Svou róbu, bez níž se nemůže vrátit zpět na nebesa, zavěsila na blízký strom. Místní rybář jí však ukradl a donutil vílu stát se jeho manželkou. Jejich potomci byli díky vílí krvi ve svých žilách velmi moudří a úspěšní, ale jednou za čas vílí krev v některé dívce převládne... V součastnosti slaví Ayashi Mikage a její bratr 16 narozeniny. Jsou pozváni ke svému dědečkovi na oslavu na níž je podrobí jistému testu. Ukáže se, že Ayashi je reinkarnací Ceres a rodina se ji pokusí zabít. V tu chvíli se však v Ayashi probudí vílí krev a udělá v rodiných kruzích krvavou čistku...
Tak o tomhle anime opravdu netušim, co si mám myslet, ani kam ho zařadit. Příde mi, že si toho tvůrci naložili trochu moc a chtěli tam nacpat tolik věcí, kolik se jen dá. Chvíli je to drama, chvíli akce, chvíli zase romantika... a to všechno tak nějak nejde dohromady. Možná to ale prostě jen neni muj šálek čaje. Stejně tak animace - hodně ostrých rysů a roztřepené vlasy já opravdu nemusim.

Hrůzyplný obchod se zvířátky

Japonsky: Petto Shoppu Obu Horazu
Kanji: ペットショップ オブ ホラーズ
Anglicky: Petshop of Horrors *
Typ: OVA/OAV
Počet epizod: 4
Vítejte v čínské čtvrti v obchodě se zvířátky Hraběte D. Kromě obyčejných zvířat ze všech koutů světa zde mají také několik velmi vzácných druhů pro své speciální zákazníky. Pokud však porušíte podmínky chovu, majitel obchodu neručí za následky...
Pěkné hororové OVA. Sice to chvílema vypadá že horory spíš paroduje, ale musim uznat, že z "králíčka" mi doceal běhal mráz po zádech.

Nadia z tajemných moří * (série)

Japonsky: Fushigi no Umi no Nadia
Kanji: ふしぎの海のナヂイア
Anglicky: Nadia - The Secret of Blue Water *
Typ: série
Počet epizod: 39
Píše se rok 1889. Zatímco oceán křižuje mořský netvor, v Paříži se koná mezinárodní výstava. Na tu přijíždí spolu se svým strýčkem vynálezce Jean a setkává se zde s hezkou, exoticky vypadající dívkou, Nadiou, která je zde s cirkusem. Jean se do Nadii na první pohled zamiluje, ale ona k němu příliš vřelé city nechová. Krátce pojejich setkání je však Nadia napadena triem padouchů, kteří pasou po "Modré vodě" - zvláštním drahokamu, který Nadia vlastní již od dětsví. Jean jí pomůže utéct pryč, čímž započne strhující dobrodružství...
Úsměvný příběh, který možná z počátku působí až dětsky jednoduše. Postupem času se však začíná komplikovat a vystává mnoho otázek zahalených rouškou tajemna. Rozhodně doporučuji shlédnout, obzvlášť těm, kteří četli Verneovku 20000 mil pod mořem, ze které seriál hojně čerpá.

Evangelium nového století

Japonsky: Shinseiki Evangelion
Kanji: 新世紀エヴァンゲリオン
Anglicky: Neon Genesis Evangelion (NGE) *
Typ: série
Počet epizod: 26
V roce 2000 dopadl do oblasti antarktidy obří meteorit, díky čemuž roztála většina tamějších ledovců, což způsobilo a smrt asi dvou třetin celého lidstva... O patnáct let později je čtrnáctiletý Shinji pozván svým otcem, který je pro něj téměř cizí, do Tokia-3. Jaké je ale jeho překvapení, když jej otec místo přátelského objetí posadí kokpitu obřího humanoidního robota a pošle ho bojovat s "anděli" - obřími monstry jež ohrožují lidstvo. Ale co jsou vlastně andělé doopravdy zač? Proč musí evangeliony (ty roboty) pilotovat pouze 14-ti leté děti? A byl to před patnácti lety opravdu meteorit, co způsobilo globální katastrofu?
Tenhle seriál mě opravdu mile překvapil. Začíná totiž jako klasické mecha (o něco propracovanější strážci vesmíru ^__^) - prostě jednoduchý příběh a boj s anděli. Postupně se však přesouvá spíše do psychické roviny a poslední dva díly už nejsou prakticky o ničem jiném než o probírání se myslemi hlavních postav. NGE prostě stojí za shlédnutí, už jenom kvůli tomu, že je mezi anime něčí naprosto jedinečným.

Evangelium nového století - Konec evangelia

Japonsky: Shinseiki Evangelion Gekijouban - The End of Evange
Kanji: 新世紀エヴァンゲリオン劇場版
Anglicky: Neon Genesis Evangelion - The End of Evangelion *
Typ: film
Počet epizod: -
Film vzniklý na četné žádosti fanoušků kteří nepochopili závěr seriálu (ne že by existovali nějací jiní ^_^). Hodně věcí se díky němu vysvětlí, takže ti, co chtějí pochopit alespoň část celého NGE, by se na něj měli rozhodně podívat.

Evangelium nového století - Smrt a znovuzrození

Japonsky: Shinseiki Evangelion Gekijouban: Shi to Shinse
Kanji: 新世紀エヴァンゲリオン劇場版シト新生
Anglicky: Neon Genesis Evangelion: Death & Rebirth *
Typ: film
Počet epizod: -
Tenhle film je vlastně seriál sestříhaný do podoby filmu. Je to uděláné dobře, ale myslím si, že ti kteří neviděli seriál, se v tom nebudou příliš dobře orientovat. Naopak ti, kteří seriál viděli tu nenaleznou nic nového snad až na závěrečný koncert smyčcového kvarteta (na ten se ale vyplatí kouknout).

Magická obchodní pasáž Abenobaši

Japonsky: Abenobashi Mahou Shoutengai
Kanji: アベノ橋魔法☆商店街
Anglicky: Abenobashi Magical Shopping District *
Typ: série
Počet epizod: 13
Saši a Arumi jsou chlapec a dívka žijící klidný a v celku spojkojený život ve staré obchodní pasáži Abenobaši. Jednoho dne však dojde ke sledu událostí, jež vyvrcholí přenosem obou do světa jako z nějaké fantasy hry. Když se jim konečně podaří vypořádat se s tímthle podivuhodným světem ocitnou se zase jinde - ve světě sci-fi. Dále ještě navštíví např. dobu dinosaurů, svět bojových umění i střední školu jako vystřiženou z červené knihovny, přesto nepřestávají doufat, že se jednoho dne dostanou zpět domů...
Zábavná komediální série dokonale přecpaná všemožnými bláznivými eskapádami. Některé díly byly možná na můj vkus až trochu moc ztřeštěné, ale scény parodující všemožné známé filmy a seriály byly naprosto dokonalé. Každý, kdo se rád zasměje, by si tenhle seriál neměl v žádném případě nechat ujít.

Duch v mušli

Japonsky: Koukaku Kidoutai
Kanji: 攻殻機動隊
Anglicky: Ghost in the Shell (Gits) *
Typ: film
Počet epizod: -
Ve vzdálené budoucnosti dosáhnou počítačové sítě vrcholu. Na Síť se bude moci připojit každý a to na dálku a přímo myslí. To ovšem dává obrovskou moc zkušeným hackerům, kteří se přes síť mohou dostat přímo do cizího mozku a ten ovládnout. Motoko je kyborg (má komplet mechanické tělo) a nejlepší člen protiteroristické organizace Sekce 9. Právě teď se však objevil opravdu hodně dobrý hacker, který, jak se zdá, se o Motoko
nějak podezřele moc zajímá...
I když je spád filmu celkem pomalý a je potřeba trochu popřemýšlet, tak akční scény jsou skvěle udělané a prostředí hodně promyšlené. Bohužel jsem to viděl pouze s anglickým dabigem a v nepříliš dobré kvalitě, což mi to dost pokazilo celkový dojem, ale i přesto musim říct, že jde rozhodně o film, který stojí za to si někde sehnat.

Duch v mušli - Stand Alone Complex

Japonsky: Koukaku Kidoutai - Stand Alone Complex
Kanji: 攻殻機動隊 STAND ALONE COMPLEX
Anglicky: Ghost in the Shell - Stand Alone Complex
________(Gits SAC) *
Typ: série
Počet epizod: 26
Tenhle seriál se odehrává před filmem, který byl natočen o několik let dříve. Majorka Motoko spolu se svými podřízenými ze Sekce 9 řeší případy teroristických útoků hackerů. Jedním z nic je nepolapitelný hacker známý jako Vysmátý muž...
Super seríál. Přesně ta správná dávka akce, tajemna a navrch pár vtípků. Jeden z nejlepších seriálů, co jsem, kdy viděl.

Duch v mušli S.A.C. 2nd GIG

Japonsky: Koukaku Kidoutai S.A.C. 2nd GIG
Kanji: 攻殻機動隊 S.A.C. 2nd GIG
Anglicky: Ghost in the Shell S.A.C. 2nd GIG
________(Gits SAC 2 GIG)*
Typ: série
Počet epizod: 26
Druhá ředa veleúspěšného seriálu. Tentokrát je tím nejnebezpečnějším pachatelem záhadná organizace nazívající se Jedenáct jednotlivců...
Tento seriál je u mě zatím ve fázi rozkoukanosti, ale všechno naznačuje tomu, že rozhodně nebude horší než předchozí řada.

Gravitace

Japonsky: Gurabiteshon
Kanji: グラビテーション
Anglicky: Gravitation *
Typ: série
Počet epizod: 13
Shuichi je devatenáctiletým zpěvákem a skladatelem nadějně vypadající skupiny Bad Luck. Má velké sebevědomí, jednou mu však v parku záhadný cizinec, který mu sebral ulítlý papír s textem, oznámí, že se jeho talent rovná nule. To Shuichiho pochopitelně zdrtí a naštve, a tak se pokusí toho cizince najít a donutit ho, aby se omluvil. Ještě jednou se s ním setká, ale místo omluvy ho naopak čeká ještě větší kritika. Později se víceméně nahodou doví, že jde o Yuki Eiriho, populárního spisovatele dívčích románů a (ke svému nemalému překvapení) že k němu něco cítí (taky nemale překvapeni, co? ^_^). Shuichi se tedy rozhodne Yukimu vyznat a po pár scénkách (kdy třeba Yuki Shuichiho políbí jen, aby se konečně zbavil své sestry) se však dovídáme, že se Yuki momentálně nehodlá s nikým zaplést o to méně s klukem. Shuichi však nepovažuje ne za opověď... Do toho všeho si přičtěte Shuichiho hyperaktivitu, konkurenční skupiny, všudypřítomná média a fanynky (ať už Shuichiho nebo Yukiho) a máte o zábavu rozhodně postaráno.
No, shounen-ai a podobné žánry rozhodně nepatří k tomu, co bych vyhledával a k tomuhle jsem se dostal víceméně náhodou - chtěl jsem nějakou komedii na odreagování, ale podíval jsem se jenom na hodnocení, zbytek jsem si přečet až když sem měl staženou půlku - docela překvápko ^_^; ale když už sem to stáhnul, tak sem to i zkouk a nelituju. Opravdu jsem se bavil a doporučuju všem, kteří se rádi zasmějou.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 effel effel | 25. února 2008 v 0:09 | Reagovat

ale jake jsi mel reci kdyz jsi na gravitation koukal :D

2 Sango-chan Sango-chan | Web | 20. března 2008 v 21:07 | Reagovat

Ahojky lidičky

-jsme v soutěži o nej blog....pokud se vám můj blog,disain,básničky a obrásky a spousta dalších věcí líbi tak pro mě mužete hlásnout byla bych vám moc vděčná...potpořte stránku o anime-manga a Japonsku vždit anime je nejlepší a lepší než cokoliv jiny že mám pravdu Otaku lidičku ...

AT ZIJE MANGA_ANIME_JAPONSKO A OTAKU LIDICKY!!!

Web:www.manga--anime.blog.cz

3 Dee Dee | 18. května 2008 v 12:31 | Reagovat

naruto je fajn a na abenobaši se chystám, máš to pěkně přeložený..=)

4 ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) | Web | 19. září 2009 v 21:41 | Reagovat

Váá Naruto a Naruto Shippuuden 4ewer!!To miluju!!Nej anime a manga,co jsem kdy četla a viděla!x)!
Ty fillery jsou hrozný!Zvláště spíš filmy.No,viděla jsem zatím jeden film a nechce se mi moc dívat na další film,jelikož se mi to znusilo!Zůstávám si u normál dílů Naruta a Naruta Shippuuden,který vymyslel japonec Kishimoto Masahi-sama!

5 LivNaruto LivNaruto | 22. srpna 2012 v 22:16 | Reagovat

[4]:Souhlasim. NAruto je nejlepší, nebo minimální jednoz nejlepších anime co jsem kdy viděla. Je to skvělj příběh... Co jsi ještě viděla za anime?

6 Misha Misha | E-mail | Web | 4. prosince 2012 v 17:53 | Reagovat

ahoj prosím tě dala bys mi hlas jsem v prvním kole soutěže o nej. blog http://bloody---vampires.blog.cz/1212/1-kolo-sonb

7 pern pern | Web | 7. září 2016 v 17:08 | Reagovat

půjčka bez doložení příjmu čsob :-)

8 ZdenekX ZdenekX | E-mail | 17. ledna 2017 v 18:05 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na rausek.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

9 Aaaucephace Aaaucephace | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 10:46 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

10 PeterApaws PeterApaws | E-mail | Web | 26. srpna 2017 v 18:49 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

https://eu5.bookingkit.de/onPage/detail?e=2202759fc95947e409b3435a7ae87161&preview=true&lang=it

11 Avito321kr Avito321kr | E-mail | 29. září 2017 v 3:23 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам сервис по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

как удалить свой аккаунт в авито
курс быстрые деньги на авито
левые аккаунты на авито
с авито сняли деньги с карты
деньги торрент ави

12 Avito321kr Avito321kr | E-mail | 28. října 2017 v 4:38 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Приветствую вас, дорогие друзья!</b>

Будем рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам нужны определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

что значит аккаунт на авито
авито брут баланс
аккаунт авито с почтой
дача на мошковском заливе купить на авито
как восстановить аккаунт на авито с помощью телефона

13 Lyndaweero Lyndaweero | E-mail | Web | 9. ledna 2019 v 17:37 | Reagovat

Today is black  SALES for you !!! <a href=http://seo-swat.ru//Kd8qs>Discounts up to 90%</a> !!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama