SQEEK KNÍK KNÍK SQEEK KVÍK SQEEK!

Březen 2007

Tak jsem zpět...

30. března 2007 v 19:02 | Rausek |  O mně a o blogu
Zdravim všechny,
už víc jak půl roku jsem sem nic nenapsal. To ale vůbec nevadí, protože až do teď jsem ani nikdo nechodil. Nedávno si ale blog založily i Janucha a Trixy a já si řek, že prostě nemůžu zaostávat a že se budu tomuhle blogu aktivně věnovat (alespoň jeden článek měsíčně ^_^). Takže jsem zpět.
Za ten půlrok se odehrála spousta věcí: začal jsem navštěvovat forum Discworld.cz a dokonce chodim i na srazy (no dobrá zatim byl jenom jeden... ^.^; ), dovršil jsem svých 18, přestěhoval jsem o něco blíže k civilizaci (Líně --> Plzeň), proběhli Vánoce, Silvestr (Ten byl u mě doma! Never more! -_- ), pak nastalo něco, čemu budeme pro nedostatek přesnějších termínů říkat zima, byl jsem na víkend uvězněn na 13. podlaží (čti: Byl jsem na Trpasliconu. Report někdy dodám. Teda možná... ^_- ), jarňáky jsem strávil na horách v Rudě (Lyžařské podmínky byly... ehm... zajímavé. Obzvlášť množství sněhu bylo na tuto roční dobu velmi neobvyklé), proběh již výše zmiňovaný sraz, no a pak jsem se dokonce rozhodl o tom všen napsat na svůj blog, což je ze všech těch událostí asi ta nejdivnější.
Pokud jste již dočetli tento článek okamžitě zapomeňte na všechny sliby v něm uvedené (obzvlášť ten s tím pravidelným psaním článků), je více než pravděpodobné, že nedodržím ani jeden.
Tak zas za půl roku... m ^_^ m